Рада молодих вчених

Рада молодих вчених

 

Рада молодих вчених (до 2013 року Молодіжний діловий центр) працює в академії з 2001 року. Згідно статуту ХМАПО Рада молодих вчених є частиною системи громадського самоврядування Академії та представляє інтереси та права осіб, які навчаються в Академії. У роботі Ради молодих вчених беруть участь лікарі-інтерни, клінічні ординатори, аспіранти та викладачі віком до 35 років та докторанти віком до 40 років.

В різні роки Раду молодих вчених (Молодіжний центр) очолювали д.мед.н., професор кафедри психіатрії Долуда Світлана Михайлівна,  к.мед.н., доцент кафедри психіатрії Кубрак Ольга Володимирівна, к.мед.н., доцент кафедри терапії та нефрології Шалімова Ганна Сергіївна, к.мед.н., доцент кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології Волошин Костянтин Вікторович, к.мед.н. доцент кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії Пастух Василь Вікторович. У лютому 2019 року головою Ради молодих вчених було обрано к.мед.н. асистента кафедри терапії, нефрології та загальної практики-сімейної медицини Руденко Тетяну Анатоліївну.

На сьогоднішній день до складу Ради входять 13 молодих вчених з різних кафедр академії, з них, секретар – аспірант кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології Слободянюк Олександра Леонидівна, та 2 заступника голови: заступник голови з наукового напрямку – аспірант кафедри підліткової медицини Павлова Ольга Сергіївна; заступник голови з загально-організаційних питань –  к.мед.н. асистент кафедри інфекційних хвороб Асоян Ірина Миколаївна. Засідання активу, на яких обговорюються поточні справи Ради проводяться у кімнаті №34 Академії.

Основним напрямком наукової діяльності Ради є організація і проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів для молодих вчених.

Щорічно наприкінці листопада Радою проводиться підсумкова науково-практична конференція молодих вчених «Медицина ХХІ століття», в роботі якої приймають участь молоді науковці вищих навчальних та науково-дослідних медичних закладів України та інших країн. За підсумками роботи конференції видається збірка матеріалів, визначаються найкращі доповіді за різними номінаціями. Усі учасники отримують сертифікати учасника конференції, призери отримують дипломи та подарунки.

Рада молодих вчених постійно співпрацює з Харківським медичним товариством, молодіжними організаціями інших ВНЗ України, розробляються сумісні проекти.

Іншим напрямком роботи Ради є виховна робота. За безпосередньої участі Ради відбуваються:

1) проведення екскурсій до музеїв, театрів, виставок з ціллю розвитку у молоді художньо-естетичних та культурних цінностей;

2) організація та проведення семінарів, круглих столів з питань здорового способу життя, репродуктивного здоров’я, морального та духовного виховання;

3) проведення заходів щодо пропаганди кращих здобутків        національної   культури   та   духовної   спадщини,   фестивалів   і   конкурсів;

4) співпраця з питань виховання молоді з громадськими та релігійними організаціями.

Щорічно молоді вчені Академії приймають участь у міжнародних та державних конкурсах.      Рада постійно проводить роботу по залученню молодих вчених з різних кафедр ХМАПО до свого активу. Щорічно проводяться зібрання молодих вчених академії, на яких відбувається зустріч з адміністрацією академії. Молодих вчених ознайомлюють з основними напрямками роботи різних підрозділів академії, роботою Ради, проводиться анкетування, обговорюються пропозиції по удосконаленню співпраці з молоддю та організації нових цікавих молодіжних заходів.

Колектив Ради вміє не тільки організовано плідно працювати, але й дружно відпочивати. З цією метою кожного року за допомогою профкому академії актив Ради виїжджає на екскурсії до різних міст України, разом відзначаються святкові дні.

Основною метою створення Ради є об’єднання молоді академії. Робота в Раді дає молодим вченим унікальну можливість знайомства, спілкування, обміну науковим та професійним досвідом, налагодження співпраці, встановлення професійних та дружніх контактів, як в академії, так і в молодіжному медичному середовищі Харкова  і навіть за його межами.

Усіх бажаючих прийняти участь у роботі Ради запрошуємо до співпраці!

   Наші контакти:

голова Ради молодих вчених  Руденко Тетяна Анатолівна,

e-mail:  rmu@med.edu.ua

FaceBook