Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти
 Факультеты, кафедры
Кафедра ортопедичної стоматології №2

За даними професора М.А. Нападова, кафедру засновано у 1923 р., до 1952 року її очолював професор Л.М. Лінденбаум, наступними керівниками були доц. С.З. Гудкін, професор Ю.Й. Бернадський. У 1959 р. викладання ортопедичної стоматології було груповано у окремий доцентський курс, який існував до 1965 р. під проводом А.Е. Рофе. У наслідок реорганізації кафедри у 1965 році було виокремлено кафедру ортопедичної стоматології, очолювану проф. М.А. Нападовим. Внаслідок наступної реорганізації у 2018 році кафедру було розгалужено на кафедру ортопедичної стоматології 1 та кафедру ортопедичної стоматології 2.

Кафедру ортопедичної стоматології 2  було  створено  2  липня  2018  року проф. Ніконовим Андрієм Юрійовичем для розвитку та впровадження у повсякденну клінічну практику надсучасних технологій ортопедичного лікування у стоматології та медичної реабілітації хворих із патологією щелепно-лицевої ділянки.

 .

Адреса кафедри - м. Харків, Салтівське шоссе, 268, тел. (057) 711-04-60. 

Інстаграм - https://instagram.com/ort_kh?igshid=1g3ibb63q5yvn

Фейсбук -  https://www.facebook.com/Кафедра-ортопедической стоматологии-2 ХМАПО-466163044203674/

Штат кафедри:

Зав. каф. - д.мед.н., проф. Ніконов А.Ю.

Професор : д.мед.н., проф. Куцевляк В.І.

Доценти : к.мед.н. Жуков К.В., к.мед.н. Гордієнко С.А., к.мед.н. Бреславець Н.М., к.мед.н. Гризодуб Є.В., к.мед.н. Гризодуб Д.В.

Асистенти: к.мед.н. Бобровська Н.П., Варв'янський П.Ю., Богатирьова Д.В. Лаборанти: ст.лаб. Стогній В.І (із вищою освітою), ст.лаб. Пулатов С.С. (із вищою освітою), лаб. Рубанєнко Б.В. (із вищою освітою), лаб. Мухіна Н.В. (із мед.освітою), лаб. Рапота О.В. (із мед.освітою), лаб. Ткаченко О.В.

                                                    колектив кафедри                                                                              лекція  

Основні наукові та навчальні напрямки роботи кафедри: мікро-протезування, естетична стоматологія, протезування беззубих пацієнтів, дентальна імплантологія, лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглоба, взаємодія організму людини із стоматологічними матеріалами. Одним із головних напрямків є цифрова стоматологія, зокрема впровадження 3D- технологій у стоматологію: 3D-діагностика, планування та 3D-проектування протезування, виготовлення протезів за 3D-технологіям.

семінарські заняття

Працівники кафедри надають медичну допомогу у сучасних стоматологічних клініках Харкова: Місто-Дент, DG-clinic, Мамонт. Клініко-консультативну допомогу співробітники надають харків’янам у комунальних стоматологічних поліклініках №2 та №5.

заняття на клінічних базах

Широкий клінічний обрій освітніх напрямків забезпечений сертифікатами на медичну діяльність окрім ортопедичної стоматології на такі стоматологічні галузі як ортодонтія, стоматологія, хірургічна стоматологія, дитяча стоматологія, терапевтична стоматологія. Це створило можливість впроваджувати нові медичні технології на межах різних медичних спеціальностей.

На кафедрі навчаються лікарі-стоматологи, лікарі-стажисти, інтерни, клінічні ординатори, докторанти PhD.

Проводиться науково-дослідна робота за темою: «Обґрунтування індивідуальної профілактики, діагностики та лікування ортопедичних стоматологічних захворювань» УДК: 616.314-77-084-07-08, у рамках якої виконуються дисертаційні роботи: «Профілактика ускладнень в порожнині рота при заміщенні дефектів зубних рядів знімними конструкціями протезів» (аспірант Мухін З.С.), Комплексна реабілітація пацієнтів з дефектами зубних рядів шляхом негайного навантаження на імплантатах» (аспірант Житомирський А.О.).

кафедра проводить конференції

Кожен слухач забезпечений робочим місцем у аудиторіях для опанування навчального матеріалу за допомогою симуляційних методів навчання. Слухачі мають доступ до надсучасних стоматологічних технологій та опановують їх на клінічних базах кафедри. Найбільший навчальний клінічний центр кафедри – база кафедри, розташований у клініці Швейцарська стоматології.

лабораторне заняття у фантомному класі кафедри

Підготовлені цілковито нові навчальні цикли тематичного удосконалення для безперервного професійного розвитку лікарів. Частина співробітників окрім медичної мають гуманітарну освіту, тому на заняттях розглядаються теми гуманітарного напрямку: психологічні аспекти медичної діяльності, розкриваються юридичні тонкощі роботи лікаря та особливості медичного менеджменту.  

Адреса кафедри - м. Харків, Салтівське шоссе, 268, тел. (057) 711-04-60. 

Інстаграм - https://instagram.com/ort_kh?igshid=1g3ibb63q5yvn

Фейсбук- https://www.facebook.com/Кафедра-ортопедической-стоматологии-2- ХМАПО-466163044203674/

План підвищення кваліфікації кафедри Ортопедичної стоматології 2 на 2020 рік

українська  
27.11.2020
Урочисте відкриття меморіальної дошки К.К. Макаренко 26 листопада 2020 року
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!