Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

10.04.2019
Співробітники ХМАПО взяли участь у тренінгу «Сучасні технології навчальної діяльності викладача закладу вищої освіти»
На реалізацію Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я, кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки взяла участь у Міжнародному науково-практичному семінарі та кваліфікаційному тренінгу «Сучасні технології навчальної діяльності викладача закладу вищої освіти» та опанувала такі компетентності:
  • Організація навчальної інформації за допомогою ментальних карт.
  • Дослідження ресурсів розвитку особистості фахівця на платформі графічного коучінгу.
  • Успішна взаємодія з різними аудиторіями слухачів.
  • Проведення воркшопу за методом фасилітації.
  • Візуалізація навчального матеріалу за допомогою технології скрайбінгу.
  • Згуртування навчальної групи та педагога на основі тимбілдингу.
  • Вивчення іноземної мови в аспекті професійної мобільності фахівця.
Набутими знаннями, уміннями, навичками  викладачі кафедри із задоволенням поділяться зі слухачами циклів тематичного удосконалення з педагогіки.

27.11.2020
Урочисте відкриття меморіальної дошки К.К. Макаренко 26 листопада 2020 року
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!