Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

08.04.2019
Представники Ради молодих вчених ХМАПО взяли участь у розширеній презентації, бізнес інкубатору (EO Business incubators), для наукової спільноти та стартапів Харкова, за підтримки Американської агенції USAID. Захід відбувся 6 квітня 2019 року у Колонній залі північного корпусу ХНУ ім. Каразіна, який підтримала Заступник директора Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації - начальник Управління медичної діяльності, реформ та стратегічного розвитку Куфтеріна Н. С. та члени Ради молодих вчених при ХОДА.
Мета – створення нової платформи розвитку прозорого бізнесу в Україні та відкриття нових можливостей виходу на світовий ринок малих та середніх підприємств.

27.11.2020
Урочисте відкриття меморіальної дошки К.К. Макаренко 26 листопада 2020 року
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!