Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

26.04.2019
Навчально – методичне засідання
23 квітня  2019 року в ХМАПО відбулося спільне навчально – методичне засідання, в якому прийняла участь член Національного агентства із забезпечення вищої освіти, професор кафедри інформаційних систем ХНЕУ ім. Семена Кузнеця -  Золотарьова І.О. та  представники академії з відділу управління якістю освіти, навчально – методичного кабінету, служби дистанційної освіти та кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки.
Під час зустрічі було обговорено деякі питання, що стосуються вимог до створення освітніх програм, їх структури, урахування компетентностей та інших вимог, які запропоновані Методичними рекомендаціями щодо опису освітньої програми в контексті нових стандартів вищої освіти, які розроблені МОН України.
 Не залишилося без уваги й обговорення «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти».

27.11.2020
Урочисте відкриття меморіальної дошки К.К. Макаренко 26 листопада 2020 року
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!