Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
16-17 травня 2019 р. в Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького відбулась Міжнародна  науково-практична конференція «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури».
В роботі конференції взяли участь представники наукових бібліотек медичних навчальних закладів вищої освіти, провідні науковці, що займаються дослідженням розвитку бібліотечної справи та її трансформацією, представники МОЗ України.
Конференцію відкрив Андреас Веннінгер – аташе з питань науки і освіти Посольства Республіки Австрія в Україні, директор Австрійсько-Українського бюро співпраці у Львові. Австрійський дипломат довгий час співпрацює з медичними науковими бібліотеками України, надаючи підтримку багатьом проектам. Цього разу він зініціював залучення у якості спікера  до цього заходу доктора Даніелу Ангеттер  з Інституту сучасних історичних досліджень  Академії Наук Австрії.
До заходу долучилося і Міністерство охорони здоров’я України. Помічник заступника міністра Віктор Артеменко розповів про бачення з боку міністерства вирішення проблем наукових бібліотек  закладів освіти, наданню їм доступу до світових баз даних, придбання іноземної наукової літератури, осучаснення фондів та засобів, відповів на запитання присутніх.

25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!
14.08.2020
Коронавірус в Україні