Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

 Новини


31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

     Завідувачів кафедр: інфекційних хвороб; клінічної імунології та мікробіології; комбустіології, реконструктивної та пластичної хірургії; онкології та дитячої онкології; отоларингології та дитячої отоларингології; офтальмології; педіатрії; перинатології, акушерства і гінекології; променевої діагностики; психіатрії; психотерапії; рентгенології та дитячої рентгенології; рефлексотерапії; сімейної медицини, народної і нетрадиційної медицини та санології; травматології та ортопедії; хірургії серця, магістральних судин та дитячої хірургії; хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології.

Вимоги до кандидатів: науковий ступінь – доктор медичних наук, вчене звання – професор, стаж науково-педагогічної роботи не менше 10 років, вища або перша лікарська категорія за спеціальністю кафедри.

 

Завідувача кафедри: менеджменту і економіки в сімейній медицині

Вимоги до кандидатів: науковий ступінь –кандидат/доктор економічних наук, вчене звання – доцент/професор, стаж науково-педагогічної роботи не менше 10 років


Завідувача кафедри: медичного та фармацевтичного права, загальної та клінічної фармації

Вимоги до кандидатів: науковий ступінь – доктор фармацевтичних наук, вчене звання – професор, стаж науково-педагогічної роботи не менше 10 років.


Строк подання документів на конкурс - місяць з дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу кадрів Академії такі документи:

заяву на ім’я ректора про участь у конкурсі; подання кандидата на заміщення посади, засвідчене належним чином;особовий листок з обліку кадрів, завірений за останнім місцем роботи; дві фотокартки розміром 4 x 6 см; автобіографію; завірені в установленому порядку копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; копію паспорта громадянина України; список наукових та науково-методичних праць, завірений за місцем роботи; скріншот профілю, що підтверджує наявність публікації в журналах, які входять до науково-метричної бази Scopus; документи, що підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років; звіт про роботу за попередній період (для працівників Академії).


З питань конкурсу звертатися за адресою: 61176, м. Харків,

вулиця Амосова, 58, відділ кадрів, тел. 711-80-13


 

 


українська  
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!
14.08.2020
Коронавірус в Україні