Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

 Новини


30.05.2019
XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка.
XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка.

    24 травня 2019 р. в рамках «Весняних радіологічних заходів у Львові» відбулися XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка за темою  «Променева діагностика окремих захворювань у дітей та дорослих».
   Організаторами навчально-практичного заходу виступили Всеукраїнська асоціація рентгенологів, Харківська медична академія післядипломної освіти (кафедра променевої діагностики), Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л Шупика.
   У відкритті XXII Курсів Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка приймали участь: Андрій Голдун (провідний спеціаліст ДОЗ Львівської ОДА, заступник Директора ДОЗ ЛОДА) та Обласний позаштатний спеціаліст-експерт ДОЗ ЛОДА з рентгенології Леся Дубенська.
Школи БПОР - це український освітній проект, який існує з 2010 року та запроваджений кафедрою променевої діагностики, метою якого є розвиток променевої діагностики в регіонах нашої неосяжної України, залучення фахівців в галузі медичної візуалізації в швидко мінливий світ діагностичних зображень. Заняття на курсах школи БПОР переважно орієнтовані на лікарів-рентгенологів загальної ланки охорони здоров'я - фахівців, що працюють в міських поліклініках та лікарнях, центральних районних лікарнях, профільних диспансерах. Проведення Шкіл в регіонах дає змогу наблизитись до лікарів-рентгенологів з метою надати унікальну можливість для навчання, професійного спілкування, обміну накопиченим досвідом і передовими ідеями.
    Програма навчання включає лекції від знаних спеціалістів, дискусії, майстер-класи та розбори клінічних випадків. Таке різноманіття форматів дозволяє учасникам закріпити отримані знання, освоїти нові практичні навички, а також зрозуміти, як впровадити актуальну інформацію у власну практику. 
   Учасники курсів висловили щиру подяку викладачам школи за професійний, цікавий, пізнавальний курс підвищення кваліфікації. Лікарі-рентгенологи та лікарі-інтерни отримали не тільки знання і актуальну інформацію щодо променевої діагностики окремих захворювань у дітей та дорослих, а й спілкування з кваліфікованими фахівцями. Фахівців порадувало те, що курс заснований не тільки на теорії, а й на практиці, особистому досвіді викладачів, які наводили приклади зі своєї практичної роботи. 
   Згідно з Наказом МОЗ України № 446 від 22.02. 2019 р. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» згідно з розділом V «Порядку нарахування балів безперервного професійного розвитку та проведення їх щорічної перевірки», додатком 5 та згідно розділу «Інформальна освіта» п.3.4. «Тематичне навчання (фахові школи, семінари, майстер-класи тощо)»  усі учасники курсів отримали відповідні сертифікати.


українська  
27.11.2020
Урочисте відкриття меморіальної дошки К.К. Макаренко 26 листопада 2020 року
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!