Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

13.12.2019
12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів, педіатрів та

На базі міської клінічної дитячої поліклініки №1 12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони   здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів,  педіатрів та дитячих інфекціоністів «Актуальні питання профілактики, діагностики дифтерії та вірусного гепатиту А у дітей».

У вступному слові заступник директора -   начальник управління організації лікувально-профілактичної допомоги дітям та жінкам Департаменту охорони   здоров’я Харківської міської ради О.Л. Черняк наголосила, що медична реформа, яка вже розпочалася з первинної медичної допомоги, тобто педіатрів та сімейних лікарів вимагає від лікарів підтримувати і покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я.

Професор О.А. Цодікова (експерт з вакцинації) підкреслила актуальність проблеми клінічної діагностики дифтерії у дітей в амбулаторній практиці та представила алгоритми диференціальної діагностики дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву. Вона також визначила стратегічні напрями імунопрофілактики дифтерії та необхідність продовження проведення роз’яснювальної роботи серед медичних працівників з питань імунопрофілактики інфекційних захворювань.

Питання лабораторної діагностики дифтерії та критерії лабораторного підтвердження діагнозу було представлено к.м.н. К.Б. Гарбар. Щодо ускладнень дифтерії в дитячому віці, зокрема виникнення гострого міокардиту доповіла доцент С.С. Бринцова. Про стан захворюваності вірусним гепатитом та дифтерією в м. Харків та Харківської області   доповіла зав. відділення ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Т.О. Карлова.

27.11.2020
Урочисте відкриття меморіальної дошки К.К. Макаренко 26 листопада 2020 року
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!