Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

 Новини


20.12.2019
Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту

Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту

16 грудня 2019 р. фахівці кафедри поліклінічної педіатрії і кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології ХМАПО на базі КНП «Міська студентська лікарня  Харківської міської ради» провели міждисциплінарну науково-практичну конференцію для лікарів первинної ланки (терапевтів, педіатрів, лікарів ЗПСМ) « Сучасні підходи до лікування та профілактики грипу і гострих респіраторних інфекцій» .

В межах конференції завідувачем кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології професором О.А. Опариним було проведено майстер-клас «Диференційна діагностика суглобового синдрому».   Основна мета заходу - ознайомити слухачів із власним досвітом нозологічної діагностики захворювань суглобів, що заснований на детальному аналізі клініко-лабораторних та інструментальних методів дослідження. За результатами спільної діяльності керівника майстер-класу та його учасників відбулась дискусія щодо диференціації окремих нo зологічних форм, які перебігають із суглобовим синдромом.  

Завідувач кафедри поліклінічної педіатрії професор О.А. Цодікова провела майстер-клас « Дифтерія – вакциноконтрольована   інфекція. Диференціальна діагностика дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву у дітей », де було висвітлено проблему недостатнього охоплення вакцинацією дорослого і дитячого населення України. Після короткої теоретичною частини заняття слухачі відпрацьовували конкретні навички диференціальної діагностики дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву, брали участь в обговоренні питань бактеріологічної діагностики дифтерії і визначення токсигенності коринебактерій.


українська  
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!
14.08.2020
Коронавірус в Україні