Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


20.12.2019
Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту

Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту

16 грудня 2019 р. фахівці кафедри поліклінічної педіатрії і кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології ХМАПО на базі КНП «Міська студентська лікарня  Харківської міської ради» провели міждисциплінарну науково-практичну конференцію для лікарів первинної ланки (терапевтів, педіатрів, лікарів ЗПСМ) « Сучасні підходи до лікування та профілактики грипу і гострих респіраторних інфекцій» .

В межах конференції завідувачем кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології професором О.А. Опариним було проведено майстер-клас «Диференційна діагностика суглобового синдрому».   Основна мета заходу - ознайомити слухачів із власним досвітом нозологічної діагностики захворювань суглобів, що заснований на детальному аналізі клініко-лабораторних та інструментальних методів дослідження. За результатами спільної діяльності керівника майстер-класу та його учасників відбулась дискусія щодо диференціації окремих нo зологічних форм, які перебігають із суглобовим синдромом.  

Завідувач кафедри поліклінічної педіатрії професор О.А. Цодікова провела майстер-клас « Дифтерія – вакциноконтрольована   інфекція. Диференціальна діагностика дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву у дітей », де було висвітлено проблему недостатнього охоплення вакцинацією дорослого і дитячого населення України. Після короткої теоретичною частини заняття слухачі відпрацьовували конкретні навички диференціальної діагностики дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву, брали участь в обговоренні питань бактеріологічної діагностики дифтерії і визначення токсигенності коринебактерій.


українська  
25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
14.02.2020
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020
Протокол організаційного комітету щодо проведення другого туру виборів ректора ХМАПО