Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

 Новини


25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо

У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності в ХМАПО є постійним процесом,   який вдосконалюється. Згідно чинного законодавства та вимог нормативно – правових документів, процес функціонування та ефективної діяльності   внутрішньої системи забезпечення   якості в академії вивчається та оцінюється відповідними зовнішніми органами.

Сертифікат відповідності системи управління якістю гарантує високий рівень кваліфікації науково-педагогічного складу працівників академії, ефективні методики надання освітніх послуг та сучасні умови навчання фахівців в галузі охорони здоров’я.

Отримання сертифікату дає змогу більш активніше співпрацювати з іноземними вищими навчальними закладами та освітніми установами, брати участь у реалізації міжнародних освітніх програм,  програм академічної мобільності та   зберігати гідну позицію у європейських та світових рейтингах навчальних закладів за наданням освітніх послуг.

Висока культура якості освіти створює оптимальні умови для інтелектуального, наукового та особистого розвитку   академічних кадрів закладу.

Такого типу сертифікація системи менеджменту є невід’ємною частиною сучасної життєдіяльності академії, надає  змогу стати більш

 конкурентоспроможнім та престижним вузом.


 


 

 

українська  
05.03.2021
Засідання Вченої ради ХМАПО
15.02.2021
До уваги абітурієнтів!
12.02.2021
ХМАПО БОРЕТЬСЯ!
21.01.2021
Харківська медична академія післядипломної освіти планує реорганізувати свою діяльність
16.01.2021
КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ХМАПО