25.02.2020

У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності в ХМАПО є постійним процесом,   який вдосконалюється. Згідно чинного законодавства та вимог нормативно – правових документів, процес функціонування та ефективної діяльності   внутрішньої системи забезпечення   якості в академії вивчається та оцінюється відповідними зовнішніми органами.

Сертифікат відповідності системи управління якістю гарантує високий рівень кваліфікації науково-педагогічного складу працівників академії, ефективні методики надання освітніх послуг та сучасні умови навчання фахівців в галузі охорони здоров’я.

Отримання сертифікату дає змогу більш активніше співпрацювати з іноземними вищими навчальними закладами та освітніми установами, брати участь у реалізації міжнародних освітніх програм,  програм академічної мобільності та   зберігати гідну позицію у європейських та світових рейтингах навчальних закладів за наданням освітніх послуг.

Висока культура якості освіти створює оптимальні умови для інтелектуального, наукового та особистого розвитку   академічних кадрів закладу.

Такого типу сертифікація системи менеджменту є невід’ємною частиною сучасної життєдіяльності академії, надає  змогу стати більш

конкурентоспроможнім та престижним вузом.

13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”