Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

25.02.2020

У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності в ХМАПО є постійним процесом,   який вдосконалюється. Згідно чинного законодавства та вимог нормативно – правових документів, процес функціонування та ефективної діяльності   внутрішньої системи забезпечення   якості в академії вивчається та оцінюється відповідними зовнішніми органами.

Сертифікат відповідності системи управління якістю гарантує високий рівень кваліфікації науково-педагогічного складу працівників академії, ефективні методики надання освітніх послуг та сучасні умови навчання фахівців в галузі охорони здоров’я.

Отримання сертифікату дає змогу більш активніше співпрацювати з іноземними вищими навчальними закладами та освітніми установами, брати участь у реалізації міжнародних освітніх програм,  програм академічної мобільності та   зберігати гідну позицію у європейських та світових рейтингах навчальних закладів за наданням освітніх послуг.

Висока культура якості освіти створює оптимальні умови для інтелектуального, наукового та особистого розвитку   академічних кадрів закладу.

Такого типу сертифікація системи менеджменту є невід’ємною частиною сучасної життєдіяльності академії, надає  змогу стати більш

конкурентоспроможнім та престижним вузом.

25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!
14.08.2020
Коронавірус в Україні