Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!

Шановні колеги!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.08.2020 р. про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID -19, зокрема, про встановлення «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки в м. Харків з метою дотримання вимог підпункту 1 пункту 14 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS - CoV -2» реєстрація слухачів на цикли спеціалізації та підвищення кваліфікації проводиться наступним чином:

1. Електронна реєстрація на сайті ХМАПО за посиланням   https://doc.med.edu.ua/ (детальна інструкція щодо електронної реєстрації на цикл) з подальшим прибуттям на кафедру, на цикл якої згідно путівки зареєструвався слухач (телефони кафедр академії наведені в Календарному плані циклів спеціалізації та удосконалення лікарів на 2020 рік, який можна завантажити за посиланням:

2. Реєстрація слухачів згідно путівки безпосередньо на кафедрі, яка проводить даний цикл.

3. Реєстрація слухачів згідно путівки у відділі комплектування навчально-методичного відділу ХМАПО (м. Харків, вул. Амосова 58, 3-й поверх, кімната № 311) з дотриманням протиепідемічних заходів передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641.

Інструкція щодо електронної реєстрації  слухачів на цикл

Для навчання на циклах спеціалізації, тематичного удосконалення, стажування або на передатестаційних циклах з очною, дистанційною або змішаною (очно-дистанційною) формою навчання необхідно пройти електронну реєстрацію за посиланням  https://doc.med.edu.ua/

Для реєстрації потрібно зробити наступне:

1. Перейти за посиланням doc.med.edu.ua та натиснути «Розпочати роботу»

2.Якщо Ви новий користувач в системі, будь ласка, пройдіть  процедуру реєстрації, заповнивши анкетні данні   та прикріпіть скан-копії або фото всіх необхідних документів .

3. Для безпеки Вашого аккаунту та для подальшого користування системою на при кінці реєстрації введіть   пароль, який Ви обрали самостійно, головне,   запам'ятайте його або збережіть для подальшого користування системою.

4. Подальше користування системою стає доступним після Вашої повної реєстрації та верифікації з боку інспектора   відділу комплектування ХМАПО.

5. Після того, як інспектор авторизує ваш профіль в системі, Ви зможете заходити в свій особистий електронний кабінет. Для цього вам необхідно буде ввести ваш логін (логін - це завжди ваш e-mail ) та пароль, (якій Ви обрали при реєстрації).

6. В особистому кабінеті в розділі «Цикли» ви зможете обрати для навчання цикл підвищення кваліфікації, на який Ви маєте путівку.

7.  Якщо ви вже є зареєстрованим слухачем   вам необхідно авторизуватися в своєму особистому електронному кабінеті. Для цього Вам необхідно буде ввести Ваш логін (логін - це завжди Ваш e-mail ) та пароль, (якій Ви обрали при реєстрації). В особистому кабінеті в розділі «Цикли» ви зможете обрати для навчання цикл підвищення кваліфікації, на який Ви маєте путівку.

8. Також заздалегідь підготуйте паперовий пакет документів, необхідний для навчання на циклі, наведений в путівці на цикл та зв’яжіться з куратором Вашого циклу   на кафедрі академії щодо відправки пакету документів у сектор комплектування ХМАПО

27.11.2020
Урочисте відкриття меморіальної дошки К.К. Макаренко 26 листопада 2020 року
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО
21.08.2020
До уваги слухачів циклів спеціалізації та підвищення кваліфікації!
21.08.2020
Бюджетні місця у Медичному інституті ХМАПО!