Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

15.12.2020
МІЖВУЗІВСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІЖВУЗІВСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ

11 грудня 2020 р.   був проведений міжвузівський   науково-практичний семінар   « COVID -19. КЛІНІЧНІ ТА ЛАБОРАТОРНІ АСПЕКТИ».

Форма проведення   – дистанційна, на платформі ZOOM .

Організатори семінару : Національний фармацевтичний унфверситет, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Харківська медична академія післядипломної освіти.

Організаційний комітет семінару:

Владимирова Інна Миколаївна – проректор з науково-педагогічної роботи Національного фармацевтичного університету, д. фарм. н, професор, Голова Оргкомітету.

Єрьоменко Римма Фуатівна – завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики Національного фармацевтичного університету, доктор біологічних наук, професор, Співголова Оргкомітету.

Тихонова Тетяна Михайлівна – завідувач кафедри внутрішньої медицини Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, доктор медичних наук, професор, Співголова Оргкомітету.

Єлоєва Заліна Володимирівна - завідувач кафедри педіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор, Співголова Оргкомітету.

Бойко Надія Володимирівна – завідувач кафедри клініко-лабораторної діагностики та фармакології ДВНЗ «Ужгородський національний університет», д.б.н., професор, Співголова Оргкомітету.

Козар Валентина Вікторівна – доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики Національного фармацевтичного університету, кандидат медичних наук, член Оргкомітету.

Мета проведення семінару – розвиток творчих контактів між кафедрами, обмін клінічним та клініко-лабораторним досвідом.

На семінарі були присутні 92 співробітників кафедр ВУЗів.

Семінар включав 6 доповідей, які носили бінарний характер, висвітлюючи особливості перебігу Covid -19 у дорослих та дітей, клініко-лабораторних маркерів інфекції при різних ступенях тяжкості процесу, а також COVID -19 у домашніх тварин.

У кіці семінару відбулося жваве обговореннями учасниками затронутих у виступах проблем, що свідчить про зацікавленість представленої тематики.

Організатори семінару домовилися про подальшу співпрацю, в тому числі із застосуванням платформи Зум, яка змогла об’єднати усіх учасників семінару із різних ВУЗів України.

Зав. каф.педіатрії, професор Єлоєва З.В.

05.03.2021
Засідання Вченої ради ХМАПО
15.02.2021
До уваги абітурієнтів!