Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

15.12.2020
МІЖВУЗІВСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІЖВУЗІВСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ

11 грудня 2020 р.   був проведений міжвузівський   науково-практичний семінар   « COVID -19. КЛІНІЧНІ ТА ЛАБОРАТОРНІ АСПЕКТИ».

Форма проведення   – дистанційна, на платформі ZOOM .

Організатори семінару : Національний фармацевтичний унфверситет, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Харківська медична академія післядипломної освіти.

Організаційний комітет семінару:

Владимирова Інна Миколаївна – проректор з науково-педагогічної роботи Національного фармацевтичного університету, д. фарм. н, професор, Голова Оргкомітету.

Єрьоменко Римма Фуатівна – завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики Національного фармацевтичного університету, доктор біологічних наук, професор, Співголова Оргкомітету.

Тихонова Тетяна Михайлівна – завідувач кафедри внутрішньої медицини Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, доктор медичних наук, професор, Співголова Оргкомітету.

Єлоєва Заліна Володимирівна - завідувач кафедри педіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор, Співголова Оргкомітету.

Бойко Надія Володимирівна – завідувач кафедри клініко-лабораторної діагностики та фармакології ДВНЗ «Ужгородський національний університет», д.б.н., професор, Співголова Оргкомітету.

Козар Валентина Вікторівна – доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики Національного фармацевтичного університету, кандидат медичних наук, член Оргкомітету.

Мета проведення семінару – розвиток творчих контактів між кафедрами, обмін клінічним та клініко-лабораторним досвідом.

На семінарі були присутні 92 співробітників кафедр ВУЗів.

Семінар включав 6 доповідей, які носили бінарний характер, висвітлюючи особливості перебігу Covid -19 у дорослих та дітей, клініко-лабораторних маркерів інфекції при різних ступенях тяжкості процесу, а також COVID -19 у домашніх тварин.

У кіці семінару відбулося жваве обговореннями учасниками затронутих у виступах проблем, що свідчить про зацікавленість представленої тематики.

Організатори семінару домовилися про подальшу співпрацю, в тому числі із застосуванням платформи Зум, яка змогла об’єднати усіх учасників семінару із різних ВУЗів України.

Зав. каф.педіатрії, професор Єлоєва З.В.

21.12.2020
Наказ про призначення на посаду виконуючого обов'язки ректора ХМАПО
15.12.2020
МІЖВУЗІВСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
27.11.2020
Урочисте відкриття меморіальної дошки К.К. Макаренко 26 листопада 2020 року
25.09.2020
З 25 вересня 2020 р. виконання обов'язків ректора ХМАПО покладено на Вороньжева Ігоря Олександровича, завідувача кафедри рентгенології та дитячої рентгенології ХМАПО.
02.09.2020
Міністерство охорони здоров’я України оголосило конкурс з 01.09.2020 на заміщення посади ректора ХМАПО