Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

16.01.2021
КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ХМАПО

15-16 січня 2021 р. у Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулася позачергова Конференція трудового колективу. На порядок денний Конференції було винесено питання щодо зміни типу та перейменування ХМАПО.
Конференцію відкрила голова Первинної профспілкової організації ХМАПО доц. Рогова О.Г. Головуючим на конференції було обрано Директора Медичного інституту ХМАПО доц.
Коломійченко Ю.А.
Вітаючи делегатів Конференції, в.о. ректора ХМАПО проф. Сердюк О.І. повідомив делегатам про Рішення Вченої Ради ХМАПО від 29 грудня 2020 р., на якому було підтримано профспілкову ініціативу щодо зміни типу закладу освіти з «Академія» на «Університет», а також більшістю голосів було схвалено нову назву закладу освіти – «Слобожанський медичний університет». Рішенням Вченої Ради ХМАПО також було внесено відповідні зміни до «Стратегії розвитку ХМАПО на 2017-2021 рр».
Оргкомітетом Конференції було проведено кропітку роботу щодо організації загальних зборів трудових колективів структурних підрозділів ХМАПО, на яких обговорювалися вищезазначені питання зміни типу та перейменування ХМАПО, подальші перспективи розвитку.
Незважаючи на висловлені різні пропозиції щодо майбутнього найменування Академії, трудові колективи всіх структурних підрозділів ХМАПО одностайно підтримали ідею щодо необхідності зміни типу закладу освіти та подальше функціонування у формі університету.
Роботу Конференції трудового колективу ХМАПО було організовано у три етапи: перший етап відбувся 15 січня у форматі відео конференції, під час якої делегатами було обговорено питання порядку денного, а саме:
1) Розгляд звернення Вченої ради ХМАПО щодо зміни типу закладу вищої освіти.
2) Розгляд звернення Вченої ради ХМАПО щодо зміни найменування закладу вищої освіти.
В обговоренні виступив завідувач кафедри терапії, нефрології та загальної практики – сімейної медицини, проф. Більченко А.В., який висловився за підтримку існування нашого славетного навчального закладу у формі Університету, наголосив на необхідності пройти цим складним шляхом для збереження найкращих традицій академії та збереження трудового колективу.
Директор Навчально-наукового інституту стоматології проф.Діасамідзе Е.Д. акцентував увагу присутніх на перспективах подальшого розвитку нашого закладу вищої медичної освіти у формі медичного університету, висловилися за доцільність перейменування.
Заступник ректора з юридичних питань Познахірєва Ю.П., член профспілкового комітету ХМАПО, наголосила на відповідності структури нашого закладу вимогам щодо такого типу закладу вищої освіти, як університет, висловила впевненість у подальших широких перспективах функціонування.
За результатами голосування на Конференції трудового колективу ХМАПО 176 із 189 делегатів підтримали пропозицію щодо зміни типу закладу з «Академія» на «Університет», 151 делегат висловилися за перейменування нашого закладу у «Харківській Слобожанський медичний університет», 26 делегатів – за найменування «Слобожанський медичний університет».
16 січня на завершальному етапі Конференції трудового колективу делегати одностайно затвердили протокол Лічильної комісії конференції трудового колективу.
05.03.2021
Засідання Вченої ради ХМАПО
15.02.2021
До уваги абітурієнтів!