Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

 Новини


15.02.2021
До уваги абітурієнтів!

Фаховий медичний коледж є структурним підрозділом Харківської медичної академії післядипломної освіти, що обумовлює матеріально-технічну базу та високий професійний рівень викладацької діяльності.  

У коледжі студенти навчаються за освітньо-професійною програмою підготовки фахового молодшого бакалавра за спеціалізацією «Сестринська справа». У розпорядженні студентів коледжу комп’ютерні класи, наукова бібліотека академії, актова зала. Аудиторії укомплектовано сучасним навчальним обладнанням. Клінічні дисципліни викладаються в спеціалізованих тренажерних центрах, де студенти коледжу набувають професійні компетентності, мають можливість отримати додаткову спеціалізацію та сертифікати з масажу. Лікувальні практичні бази знаходяться поряд із навчальним корпусом і гуртожитком для проживання студентів, що створює особливий комфорт.

Наші випускники вміють самостійно здобувати нові знання, постійно вдосконалюють фаховий рівень, здатні аналізувати ситуації, які виникають у процесі діяльності, працюють у провідних клініках України, Росії, Німеччини, Канади, США.

Інтереси студентів представляють органи студентського самоврядування, що є стимулом для розвитку особистості та творчого потенціалу студентів.

Першочергове завдання закладу — це якісна підготовка медичних фахівців відповідно до міжнародних стандартів.

 

Сьогодення фахового медичного коледжу


українська  
05.03.2021
Засідання Вченої ради ХМАПО
15.02.2021
До уваги абітурієнтів!
12.02.2021
ХМАПО БОРЕТЬСЯ!
21.01.2021
Харківська медична академія післядипломної освіти планує реорганізувати свою діяльність
16.01.2021
КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ХМАПО