Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

15.02.2021
До уваги абітурієнтів!

Фаховий медичний коледж є структурним підрозділом Харківської медичної академії післядипломної освіти, що обумовлює матеріально-технічну базу та високий професійний рівень викладацької діяльності.

У коледжі студенти навчаються за освітньо-професійною програмою підготовки фахового молодшого бакалавра за спеціалізацією «Сестринська справа». У розпорядженні студентів коледжу комп’ютерні класи, наукова бібліотека академії, актова зала. Аудиторії укомплектовано сучасним навчальним обладнанням. Клінічні дисципліни викладаються в спеціалізованих тренажерних центрах, де студенти коледжу набувають професійні компетентності, мають можливість отримати додаткову спеціалізацію та сертифікати з масажу. Лікувальні практичні бази знаходяться поряд із навчальним корпусом і гуртожитком для проживання студентів, що створює особливий комфорт.

Наші випускники вміють самостійно здобувати нові знання, постійно вдосконалюють фаховий рівень, здатні аналізувати ситуації, які виникають у процесі діяльності, працюють у провідних клініках України, Росії, Німеччини, Канади, США.

Інтереси студентів представляють органи студентського самоврядування, що є стимулом для розвитку особистості та творчого потенціалу студентів.

Першочергове завдання закладу — це якісна підготовка медичних фахівців відповідно до міжнародних стандартів.

Сьогодення фахового медичного коледжу

05.03.2021
Засідання Вченої ради ХМАПО
15.02.2021