Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна  робота Корисні посилання Контакти

19.07.2021
Робочий візит делегації співробітників ХМАПО до Черкас
12.07.2021 р. відбувся робочий візит делегації співробітників ХМАПО
-  Ромаєва Сергія Миколайовича - д-р мед. наук, професора кафедри клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії ХМАПО;
-  Михайлусова Ростислава Миколайовича - д-р мед. наук, професора кафедри ендоскопії та хірургії ХМАПО, лауреата Державної премії України в галузі науки та техніки;
-  Свириденко Людмили Юріївни - к. мед. наук, доцента кафедри клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії ХМАПО,
до вітчизняного розробника і виробника лазерної апаратури для хірургії та терапії, а також інструменту на основі оптичного волокна до неї ПП «Фотоніка Плюс» м. Черкаси.
У рамках робочої зустрічі відбулася: демонстрація новітньої лазерної апаратури та її можливостей, дискусія, до якої приєднались черкаські колеги:
- Холін Володимир Вікторович, директор ПП «Фотоніка Плюс»;
- Тарасов Микола Володимирович д-р мед. наук;
- Савченко Андрій Миколайович, д-р мед. наук, професор
У ході зустрічі відбулося жваве обговореннями питань подальшого розвитку лазерних технологій, поширення науково-рактичної взаємодії, підвищення рівня підготовки спеціалістів для роботи з лазерною апаратурою, розглядались напрямки співпраці, відбувся обмін експериментальним та клінічним досвідом. Учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю і підтримку розвитку новітніх лазерних технологій.

19.07.2021
Робочий візит делегації співробітників ХМАПО до Черкас
16.07.2021
Результат звіту виконуючого обов’язки ректора ХМАПО Карпенка Володимира Геннадійовича 28 травня 2021р. в МОЗ України.
25.06.2021
Зустріч в.о. ректора ХМАПО професора Володимира Карпенка